Sala konferencyjna

sala konferencyjnaCelestin Residence jest także idealnym miejscem do zorganizowania konferencji, spotkania, czy szkolenia w naszej sali konferencyjnej. Sala jest bogato wyposażona w sprzęt multimedialny i audiowizualny. Do Państwa dyspozycji pozostaje rzutnik multimedialny, flipchart (z blokiem oraz pisakami), wskaźniki laserowe, a także sprzęt nagłaśniający. Do tego też dysponujemy Internetem WIFI ze światłowodem, a także stabilnym połączeniem poprzez kabel WLAN. Na czas każdej konferencji, w zależności od dokonania selekcji, możemy zaoferować przerwy kawowe, a także catering w postaci wybranych potraw, bądź bufetu „All you can eat”.

Wyjątkowa jest również specyfika naszej sali konferencyjnej. Znakomicie oświetlona znajduje się w podziemiach odrestaurowanej szesnastowiecznej kamienicy, gdzie możemy zaoferować wybrany przez Państwa układ stołów podczas spotkania.

Nasza lokalizacja w samym centrum miasta sprzyja także organizowaniu szkoleń kilkudniowych. Możemy zapewnić bazę noclegową, zaś liczne zabytki i atrakcje Gdańska sprawią, że po zakończonym dniu szkolenia można ciekawie spędzić wolny czas.